Gönderen Konu: Bir uygulamayı varsayılan yapaMAmak  (Okunma sayısı 138 defa)

Çevrimdışı PerterP

  • Yeni Üye
  • *
  • İleti: 1
    • Profili Görüntüle
Bir uygulamayı varsayılan yapaMAmak
« : 30 Kasım 2018, 05:10:46 »
Merhabalar. Windows 10 Home 1803 sürüm işletim sistemli, 64 Bit, 4 GB ram ve 500 gb HD Pentium N3540 @2,16 ghz standart bir Asus kullanıyorum. Daha doğrusu kendi bilgisayarımın arızalanması üzerine bunu kullanmaya başladım.

Ancak uygulama varsayılanlarından Fotoğraf görüntüleyicide bir sorun var. varsayılan uygulamayı değiştirmek istiyorum, yaptığım seçim görünmüyor, seçmemiş gibi aynı şekilde + işareti ve "Varsayılanı seçin" yazısında kalıyor. Değişiklik de uygulanmıyor. download Avast Free Antivirus

Sistemim güncel. Microsoft forumundan gelen önerileri uyguladım, (SFC / SCANNOW, Tümünü Microsoft varsayılanlarına sıfırlamak, Allupdate.bat, yeni bir Windows kullanıcı hesabı oluşturmak, DISM.exe /Online /Cleanup-image /Scanhealth, DISM.exe /Online /Cleanup-image /Restorehealth,  ve sistem geri yükleme) gibi.. Ancak hiç biri çözüm olmadı. Umarım burada çözüm bulabiliriz. İlgilenecek uzman arkadaşa şimdiden teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

NOT: Bu sıkıntı ekteki ekran görüntüsünde de  görüleceği gibi, sadece fotoğraf görüntüleyicide yaşanmaktadır. Diğer uygulamalarda sorun yok.
download UltraISO Premium: https://softwareappfree.com/ultraiso-premium-32.html
« Son Düzenleme: 12 Aralık 2018, 04:50:42 Gönderen: PerterP »

Mühendis Forum

Bir uygulamayı varsayılan yapaMAmak
« : 30 Kasım 2018, 05:10:46 »