Gönderen Konu: tercih vakti geldi catti bir yardim ? :)  (Okunma sayısı 296 defa)

Çevrimdışı MissMuhendis

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
tercih vakti geldi catti bir yardim ? :)
« : 12 Temmuz 2017, 15:11:21 »
Merhaba arkadaşlar ben 3 senedir bilgisayar mühendisliği okumak isteyen bir kızım, ve sınav geldi sonuçlar geldi ne yazık ki istediğim gibi bir sıralama gelmedi o yüzden yildiz teknik bilgisayar mühendisliği okumak istiyorum, ancak ailem tip yazmami istiyor çünkü ben "kız" olduğum için ilerde aile kurduktan sonra çok zorlanırmışım, aileme çocuklarıma bakamazmışım ve benim favorim olan "asgari ücretle çalışırsın" gibi şeyler duydum çevremden. Gerçekten boyle mi muhendis bayanlar için bu? İznim bile olmazmış diyenler de oldu yardımcı olursanız çok sevinirim  :)

Mühendis Forum

tercih vakti geldi catti bir yardim ? :)
« : 12 Temmuz 2017, 15:11:21 »

Çevrimdışı volvie

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: tercih vakti geldi catti bir yardim ? :)
« Yanıtla #1 : 15 Temmuz 2017, 23:20:20 »
Bence kendine güveniyorsan hayallerinin peşini bırakma mutsuz ama zengin bir doktor olacağına mutlu işinden memnun ama orta düzey bir bilgisayar mühendisi olman BENCE senin için çok daha iyi olacaktır. Ki zaten bu işlerin  hepsi senin ilginle alakalı eğer gerçekten istediğin şey bilgisayar mühendisliğiyse ailenin zorlamasına bakma bu senin hayatın unutma :)

Mühendis Forum

Ynt: tercih vakti geldi catti bir yardim ? :)
« Yanıtla #1 : 15 Temmuz 2017, 23:20:20 »